Cech rzemiosł branży motoryzacyjnej

Cech rzemiosł branży motoryzacyjnej

Z dniem 21.03.2023 Polstarter P.U.H.P Leszek Uzarczyk został przyjęty do wojewódzkiego cechu rzemiosł branży motoryzacyjnej!

Z dumą informujemy, że z dniem 21.03.2023, nasza firma została przyjęta do Cechu Rzemiosł Branży Motoryzacyjnej. Jest to dla nas ważne wyróżnienie oraz potwierdzenie wysokiej jakości usług, które świadczymy naszym klientom.

Cech Rzemiosł Branży Motoryzacyjnej to organizacja zrzeszająca przedsiębiorców związanych z produkcją, naprawą i sprzedażą pojazdów oraz z usługami motoryzacyjnymi. Jego celem jest między innymi ochrona interesów swoich członków oraz promowanie wysokich standardów jakości usług.

Dzięki przyjęciu do Cechu Rzemiosł Branży Motoryzacyjnej możemy dalej rozwijać nasze umiejętności i oferować jeszcze lepsze usługi. Nasza firma zawsze stawia na jakość i zadowolenie klienta, a przyjęcie do Cechu jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług motoryzacyjnych, a także do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej firmie i ofercie.

 

Kontakt

Czas, by porozmawiać- dane kontaktowe

Adres siedziby
ul. Elbląska 125
80-718 Gdańsk

Produkcja Kwidzyn
Nowy Dwór 1
82-500 Kwidzyn

Magazyn
ul. Tczewska 24
83-000 Pruszcz Gdański

Adres e-mail
polstarter@polstarter.pl

Produkcja Gdańsk
pin

Produkcja Gdańsk

ul. Elbląska 125,

80-718 Gdańsk

pin

Produkcja Kwidzyn

Nowy Dwór 1,

82-500 Kwidzyn

pin

Magazyn

ul. Tczewska 24,

83-000 Pruszcz Gdański