POLSTARTER - partner, któremu możesz zaufać

32 lata na rynku

Firma powstała w 1990 roku, a miniony czas to pasmo kolejnych sukcesów na rodzimym i międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Zespół tworzy silna grupa specjalistów, profesjonalistów i zawodowców w swoich fachach, co bezpośrednio przekłada się na dynamiczną, satysfakcjonującą współpracę. Dynamika rozwoju, dbałość o detale świadczonych usług zaowocowały faktem, że Polstarter należy do wąskiego grona największych firm w Europie zajmujących się uszlachetnianiem rozruszników i alternatorów. Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie!

Najlepsi w branży- to zobowiązuje

Od roku 1990 w myśl zasady ciągłego rozwoju budujemy swoją pozycję na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Jednak spośród wielu sukcesów największą dumą napawa nas Zespół, jaki udało nam się stworzyć. Specjaliści, których cechuje wiedza, umiejętności i doświadczenie, a przy tym prawdziwi pasjonaci — oto ludzie tworzący firmę POLSTARTER, stabilnego partnera biznesowego z wieloletnimi rodzinnymi tradycjami. To dzięki nim mogliśmy sobie pozwolić na tak dynamiczny rozwój. Jeśli dołożyć do tego dbałość o detale oraz niepodważalną jakość wykonywanej pracy, nic dziwnego, że dziś należymy do wąskiego grona największych firm w Europie zajmujących się uszlachetnianiem, zwiększaniem wartości i użyteczności rozruszników i alternatorów. A wszystko to w zgodzie z najwyższymi standardami dotyczącymi ekologii.

Najlepsi w branży

Sukcesktórego jesteś częścią

Lata doświadczenia to przede wszystkim coraz większa wiedza, ale też grono usatysfakcjonowanych klientów. Wierzymy, że są oni częścią naszego sukcesu — za co serdecznie dziękujemy. Wszystko to wraz z wykonaną pracą oraz 70-osobowym Zespołem pracowników pozwoliło nam zdobyć renomę i cieszyć się opinią najlepszej firmy w branży w całej Europie. Pracujemy na skalę przemysłową, a przy tym zachowujemy najwyższą jakość zarówno w procesie uszlachetniania używanych, jak i dystrybucji nowych rozruszników oraz alternatorów.

Sukces

Wielopoziomowa kontrola

Podstawowe założenie naszego procesu produkcyjnego jest proste — uszlachetniać podzespoły tak, aby gwarantowały one długie lata bezawaryjnego użytkowania. Wymaga to wielopoziomowej kontroli wewnętrznej każdego z etapów pracy, natomiast skutkuje zadowoleniem kontrahentów, którzy powracają z kolejnymi zamówieniami. Bezkompromisowe zaangażowanie, kontrola jakości, dynamiczny rozwój to filary naszej firmy. Jeśli dołożyć do tego pozytywny wpływ na ochronę środowiska wynikający ze stosowania sprawdzonych komponentów, otrzymujemy pełny obraz nowoczesnej i silnej marki. Nasi klienci z całego świata nie mogą się mylić.

 

POLSTARTER. Możesz nam zaufać.

European Autoelectric Alliance

Wielopoziomowa
mapa oddziałów
Kontakt

Czas, by porozmawiać- dane kontaktowe

Adres siedziby
ul. Elbląska 125
80-718 Gdańsk

Produkcja Kwidzyn
Nowy Dwór 1
82-500 Kwidzyn

Magazyn
ul. Tczewska 24
83-000 Pruszcz Gdański

Adres e-mail
polstarter@polstarter.pl

Produkcja Gdańsk
pin

Produkcja Gdańsk

ul. Elbląska 125,

80-718 Gdańsk

pin

Produkcja Kwidzyn

Nowy Dwór 1,

82-500 Kwidzyn

pin

Magazyn

ul. Tczewska 24,

83-000 Pruszcz Gdański